Rajdy konne i wyjazdy w teren

Jazda konna w terenie to coś co w Stajni u Lisków lubimy najbardziej! Nasze konie są przyzwyczajone i dobrze przystosowane do terenów i dłuższych wyjazdów – nawet kilkudniowych rajdów. Wiatr we włosach, piękne tereny, wolność i to wszystko na końskim grzbiecie – to coś pięknego i ciężko te uczucia wyrazić słowami – trzeba tego doświadczyć. Dlatego, jeżeli lubisz przygody, wrażania i chciałbyś przeżyć je razem z nami – wiesz gdzie się kierować! Stajnia u Lisków stoi otworem dla każdego Koniarza i Koniary, jak i ludzi którzy chcieliby dopiero zacząć swoja przygodę z tymi magicznymi zwierzętami.

Wyjazdy w Teren

Dla wielu wyjazd w teren to najprzyjemniejsza forma spędzania czasu w siodle. Dla wielu jest to jedno z kolejnych marzeń które chcieliby spełnić.

Dla nas jest to coś co bardzo dobrze znamy, praktykujemy i wielbimy. Częste wyjazdy w teren, to coś co lubimy i prędzej czy później chcemy pokazać to każdemu z Was.

Piękne krajobrazy, świeże powietrze, grupa ludzi ze wspólną pasją oraz konie uwielbiająca wolne przestrzenie i nowe przygody.

Na wyjazdy w teren zapraszamy osoby już doświadczone w jeździe konnej.

Rajdy Konne

Weekendowe, kilkudniowe rajdy konne.

Przygoda, nocowanie w lesie, nad rzeczka, nad jeziorem czy u znajomych w gospodzie.

Nasze trasy prowadzą przez pola, łąki, lasy, jeziora, rzeki i inne zapierające dech w piersiach krajobrazy stworzone do jazdy konnej.

Czego chcieć więcej niż pięknej pogody, galopu po pięknych terenach, dobrego konia oraz pozytywnej grupy ludzi dzielącej Twoją pasję i zainteresowanie, czyż nie brzmi to wspaniale?

W Stajni u Lisków organizujemy takie rajdy, przyjedź i przekonaj się sam.

Tereny i Rajdy

Kto może jechać w teren?

Jeździec który może jechać w teren to jeździec który ma już doświadczenie w siodle, potrafi on jeździć co najmniej dwoma chodami – stępem i kłusem… na galop jeszcze przyjdzie czas 🙂 Poza poziomem zaawansowania, który jak wiadomo jest bardzo istotnym elementem przy wyjazdach w teren i ogólnie jeździe konnej, ważne jest także samo nastawienie klienta. Także oprócz wyżej wymienionych wymagań mamy jeszcze jedno, które może z łatwością spełnić każdy, nie zważając na jego doświadczenie – uśmiech na twarzy 🙂

Ile trwa wyjazd w teren?

Długość wyjazdu w teren jest w dużej mierze uzależniona od jeźdźców. Przeważnie w siodle spędzamy od jednej godziny nawet do trzech czy czterech. W zależności od umówionego wcześniej docelowego czasu, poziomu zaawansowania jeźdźca i tego czy jest on gotowy na galop czy nie – zostaje wybierana przez nas trasa oraz plan na nią 🙂

Po jakich terenach jeździmy?

Nasze trasy prowadzą przez okoliczne tereny wsi oraz znajdującej się kilkanaście minut od naszej stajni Puszczy Kozienickiej. Piękny duży las, pola i wsie to cos co na naszych terenach będziesz widział cały czas 🙂

Kiedy odbywają się wyjazdy w teren?

Wyjazdy odbywają się wtedy kiedy umówimy się na nie z naszymi klientami 🙂 Robimy tereny w tygodniu, rano przed praca, po południu po pracy, w sezonie letnim również wieczorkiem 🙂 Ale jako ze każdy najwięcej czasu ma w weekend tak tez najczęściej jeździmy właśnie w weekendy.

Ile osob maksymalnie moze jechac w teren?
Ilość osób uzależniona jest od ilości dostępnych Koni w stajni… Aktualnie w tereny jeździmy maksymalnie na 7 koni 🙂
Co to jest rajd konny?
Rajd konny to wielokilometrowy wypad konno, którego celem dotarcie jest do wyznaczonego wcześniej miejsca. Przeważnie zajmuje on parę dni i dla każdego jest to niemała przygoda 🙂 Dla wielu spełnienie marzeń, dla innych znakomita forma relaksu i uchwycenia piękna chwili jednocześnie będąc na końskim grzbiecie 🙂 Wspaniale i uzależniające doświadczenie, którego według nas każdy powinien doświadczyć 😉

 Zapraszamy do kontaktu

Dane Kontaktowe

Adres: Laski 1a, 26-670 Pionki

Numer Telefonu: 606 983 693

E-mail: kontakt@stajniauliskow.pl

Wiadomość