Ferie w siodle

Jeżeli Twoje dziecko kocha konie to trafiłeś w dobre miejsce! Przed nami ferie zimowe, a więc jeżeli jeszcze nie masz planów co począć ze swoją pociechą i z tak dużą ilością czasu wolnego to zapraszamy na spędzenie go aktywnie na świeżym powietrzu w Stajni u Lisków. Wszystko oczywiście w towarzystwie koni, przyjaznych ludzi i pod okiem doświadczonych instruktorów.

Zajęcia prowadzone będą dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych, naukę jazdy zaczynamy od stępu na lonży, następnie ćwiczymy kłus, a dla bardziej doświadczonych – galop oraz więcej zaawansowanych szlifujących technikę jazdy konnej ćwiczeń. Na naszych feriowych zajęciach poziom umiejętności uczestników nie jest najbardziej istotnym czynnikiem przy doborze zajęć, dla każdego znajdzie się coś dobrego i odpowiedniego!

Czas spędzony w naszej stajni to szeroki wachlarz zajęć w okolicznościach Puszczy Kozienickiej. Praca z końmi z ziemi jak i w siodle, możliwość rozwoju w wielu płaszczyznach oraz przyjazna atmosfera, która sprzyja zawieraniu nowych znajomości i przyjaźni niejednokrotnie na całe życie.

Oprócz Koni nasze gospodarstwo posiada również innych domowników – kury, króliki, psa i kota, które wymagają naszego zainteresowania i opieki, dzięki temu mamy możliwość zasmakowania wiejskiego życia w pełnej okazałości.

Koszt 850zł | Osoba | 5dni

Zapraszamy dzieci w wieku 9 – 16 lat

Zajęcia będą się odbywać w godzinach 9:00 – 16:00

1 turnus 13.02.2023 – 17.02.2023

2 turnus 20.02.2023 – 24.02.2023

 

 

Bo największe szczęście na końskim leży grzbiecie…

Cena obejmuje:

R

Opiekę doświadczonej kadry,

R

Ubezpieczenie NNW,

R

Wyżywienie: Obiad i podwieczorek,

R

Wodę oraz gorącą herbatę do picia w trakcie całego dnia,

R

1h jazdy konnej - dla początkujących 30 minut,

R

Spacery z Końmi,

R

Zajęcia teoretyczne - Żywienie i pielęgnacja koni,

R

Praktyczna nauka kiełznania i siodłania,

R

Gry i zabawy na świeżym powietrzu,

R

Kulig i ognisko jeżeli pozwoli nam pogoda.

Co zabrać ze sobą?

  • bryczesy lub spodnie bezszwowe do jazdy konnej, buty do jazdy konnej lub buty z płaską podeszwą za kostkę, rękawiczki do jazdy konnej lub inne rękawiczki;
  • kask i kamizelkę ochronną zapewniamy na miejscu, natomiast w przypadku posiadania własnego sprzętu należy go podpisać;
  • wygodne i ciepłe rzeczy;
  • dres, rajstopy lub odzież termiczną;
  • czapkę na głowę lub opaskę;
  • kurtkę zimową; 
  • buty zimowe za kostkę (mogą być kalosze ocieplane);

 Zapraszamy do kontaktu

Dane Kontaktowe

Adres: Laski 1a, 26-670 Pionki

Numer Telefonu: 606 983 693

E-mail: kontakt@stajniauliskow.pl

Zgoda